Welcome to Azeo!

Azeo
HLX.LT pristato
Nauja žemėlapį de_azeo
Džiaugiamės galėdami išleisti, mūsų kurta Aztec stiliaus žemėlapį jums! Atsidėkodami jums, kad esate su mumis, būtent jūs, būsite  pirmieji pasaulyje, kurie galės žaisti šį žemėlapį mūsų serveriuose.

 

 Apie žemėlapį, jo eigą ir testavimus;

Šis žemėlapis buvo pradėtas kurti, kai mūsų Public serveryje dar nebuvo tiek daug žaidėjų, ir norėjome turėti ne vien de_dust2_2x2 žemėlapį, bet savo, vieno A planto žemėlapį. Taigi sugalvojome prikelti seną Counter-Strike 1.6 žemėlapį de_azeo https://gamebanana.com/maps/171961
Darbai buvo pradėti 2019 metų Sausio 27 dieną. Džiaugiamės sukurę šį žemėlapį, kiek greičiau, nei per metus laiko!
Kūrimo eiga buvo nenuspėjama. Tiek daug visko dėliojom iš vienos vietos į kitą, atverdavom užverdavom langus (Kurių gailą, bet jūs nebepamatysite), kol sukūrėm pilną 2×2 (A planto) žemėlapio versiją.
Po de_azeo_2x2 išleidimo, mūsų serveryje pagausėjo žaidėjų, o tai reiškia, kad šiame žemėlapyje tapo labai ankšta, todėl galbūt dauguma iš jūsų, nematėte net 2×2 versijos.
Ačiū žaidėjams, kurie nepabūgo nežinomo, neištestuoti žemėlapio, ir sužaidė „TEST MIX“. Jūsų dalyvavimas šiame MIX’e buvo labai svarbus, ir patvirtino tai, kad žemėlapis tikrai yra paruoštas žaidimui. Žinoma, radome kelis būtinus pakitimus, klaidas ir šiandieną, mes galime garsiai tarti – Mes tai padarėme! Sukūrėme „MŪSŲ“ projekto žemėlapį.

Šis žemėlapis dabar yra mūsų veidas, kaip mes stengiamės dėl savo žaidėjų. Todėl prašome, palaikykite šį žemėlapį, išbandykite, nebijokite naujovių! Jei jums nepatiko, prašau nurodykite kodėl, nepagailėkite savo kelių minučių ir parašykite atsiliepimą čia, į komentarus, arba į discordą @Ryhardio

Šį žemėlapį kūrė: The sOt^ (Ryhardio)
Testuotojai: Mr.M, Saiko, spre, gintZukas ir kiti…

Kūrėjo žodžiai:
„Aš esu labai sujaudintas šio žemėlapio išleidimo, ar jis prigis, ar jis patiks. Ypač labai nerimauju dėl FPS, tad stengiausi padaryti, kiek įmanoma didesnį. Tikiuosi ir viliuosi, kad mano kurtas žemėlapis bus palaikomas, žaidžiamas ir įgautu savo vardą, kad būtų žinomas. Tai visdėlto, yra mano didžiausias darbas per visą mano žemėlapių kūrimo istoriją. Aš tikiuosi, kad kažką iš jaunesnių žaidėjų, įkvėpsiu imtis žemėlapių kūrimo, ir ateityje iš jūsų sulauksime žemėlapių mūsų serveriams.
Ačiū visiems, kas esate su mumis!“

Žemėlapį galite peržiūrėti workshop nuorada – https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1820962607

Kolkas jo išbandyti dar negalite, dėl suprantamų priežasčių, po workshop atnaujinimų.

Oficialus žemėlapio išleidimas serveryje vyks rytoj, penktadienį, Lapkričio 15 dieną, vakare.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *