UnGag BeProtis

Naujienos Forumai HLX.LT Nusiskundimai UnGag BeProtis

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)
  • Autorius
    Įrašai
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

_BeProtis-exe_
    Participant

Vnž prasidėjo taip, kad prisijungęs pamačiau pikčiūrna, ir parašinėjau, ji labai pyko. Davė įspėjimą, kad daugiau nerašyčiau nieko naudingo apie ją. Paklausiau ar jeigu parašysiu kad nušoviau ją, tai čia naudinga? Nes pagal viską, tai čia tik klausimas ant galo buvo, ir būčiau atsikabinęs. Atsiprašau už viską kas buvo prieš tai, bet ant galo, tai tik paklaust norėjau ir būčiau atsikabinęs. Btw: Gagas 3k min Bent sumažinkit iki kokių 300min :/

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

_BeProtis-exe_
    Participant

Pamiršau parašyt, kad po mano klausimo, ji iškarto davė gag’ą

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Mindaugas
    Keymaster

Na kodel taip yra? Issipisinejat iki tol negaunat bano/gag/mute, o po to prasideda asaru pakalne. Visi lievi, as geriausias, banai/mutai/gagai dalinami uz nieka ir t.t.

Cia jus gal kazkur lazybas darot (p.s. kiek uz mane pastatyta?) tikrinat iki kokio lygio galit issipisinet?

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

_BeProtis-exe_
    Participant

Perdėjau, išpradžių tik buvau pasakęs „Durneleee nepataikė“ Maniau neims taip į galvą. Bet išėjo kitaip ir davė kicką, paklausiau dėl ko taip susinervavo, sakė kad neminėčiau jos vardo, ir paklausiau to klausimo. Be atsakymo davė gag`ą. Ir lažybų nedarom ;/. Atsiprašau pikčiūrnos, negalvojau kad taip įsižeis. O dėl gag’o laiko, gal nors sumažinsit :/?

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Mindaugas
    Keymaster

Del laiko sumazinimo/ungag turi sneket su adminu kuris uzdejo (:

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Pikciurna
    Participant

Labas, tikrai nesutiksiu sumažinimui sakysiu ne nes tai nebuvo pirmas kartas kada aš tave baudžiau už kabinėjimąsi prie manęs, buvo taves prašyta milijoną kartų.

Jeigu tau tokie dalykai daeina kaip žirafai per ilgą kaklą atsiprašau bet tau tas negelbėja.

Viskam yra savos ribos, bausmė yra pelnyta.

Pagarbiai Pikčiūrna

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)
Tema „UnGag BeProtis“ uždara naujiems atsakymams.