UNBAN MIKE TYSON

Naujienos Forumai HLX.LT Ban’ai UNBAN MIKE TYSON

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 26)
  • Autorius
    Įrašai
    Helpful
    Up
    -1
    Down
    Not Helpful

MIKE TYSON
    Participant

Koks jūsų nickas? – MIKE TYSON
    Kokiame serveryje gavote baną? – 1v1 Arena,
    Kokia buvo bano priežastis? – Nezinau tipo uz situs visi verkt pradejo kad tipo chytinau kad pradejau bazarinti ant zmogaus kuris stume ant mano draugo 😀
    Koks adminas jus užbanino? – Pikciurna
    Kiek laiko gavote baną? – Permanent
    Ką darėte prieš baną? – Zaidziau, o jie pradejo izeidineti pasikeite map atejo adminasp radejo spectint ir gavau bana 😀 Nors realiai nera ka ir cytint kur mano vac banas jei cytinu, nes cia yra vac secured serveris vacintu uz cytus
    Extra informacija (Gali būti ir demo) – https://steamc

laukiu irodymu kur  cytinau

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

MIKE TYSON
    Participant
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Pikciurna
    Participant

Labas, aš tave baninau  ne be reikalo, stebėjau tave ne vieną round, well done cytinai ir stengeisi paslėpti tą, turbūt tavo draugelis kiek vėliau gavo baną už čytinimą taipogi.

Realiai visi žinome, kad yra tokių čytų kurie apeina VAC apsaugą.

Numesk visus savo turimus ir parduotus ar pavogtus acc.

Helpful
    Up
    -1
    Down
    Not Helpful

MIKE TYSON
    Participant

Labas malonu tikrai, kad atrašei, bet žinok ne vienerius metus žaidžiu COUNTER-STRIKE, esu daug žaidęs 1.6 ne vienus irgi metus, mano draugas irgi prie ko čia tie čytai pažiūrėk jis kai pašaudo. O sakai bandau neprisigauti tiesa pasakius čia nėra prieš ką žaisti čia susirenka dauguma LOW-ELO žaidėjų. Jo yra tokių čytų, bet nepamirštam, kad yra OVERWATCH’AS per kuri ir pagauna tave, o per 300+ valandų ant šios steam paskyros neturiu VAC ban’o tai kaip paaiškinti šita? O dėl senų steamų kaip aš rašiu jei pakeisti communication id?

Tu atėjai tik į MAP pradžia ir spėjau iki banko sužaisti tik gal prieš 5-6 žmonės ir iš to tu sprendi, kad čytinau manau tai yra tikrai blogas pastebėjimas tame esmė, kad nebuvo tokių gerų shot’ų kaip buvo praeitame map’e kuriame tavęs nebuvo. Jei bučiau kažką naudojęs tikriausiai žinai, kad bučiau nenaudojęs kaip būna „legit“ settingai ar kažkas panašaus bučiau iškarto pasijungęs kažką rimto ir „daužęs“ visus, bet kažko pas mane nebuvo ir iš tų 5-6 susitikimų 1×1 iki bano, gal 3 tik laimėti buvo tai kaip paaiškinsi šita? Jei bučiau čytinęs manau bučiau tai ir parodęs, nes nėra man prasmės čia kažką meluoti yra gi ne vienas serveris kur galima būtų 1×1 prasišaudyti, vien dėl to parašiau, kad būčiau atbanintas dėl neteisingo bano. Po pertraukos grįžęs į ta ces’ą ir iškarto prasideda nesąmonęs vien dėl to, kad kažkokie keli draugai paskundė mane už tai, kad patys pradėjo įžeidinėti mano draugą, o aš įsikišau ir viskas nuo to prasidėjo. Tai manau pirma įsitikinkite, kad žmogus kažką naudoja ne per kelis žaidimus, o stebint jo žaidima. Kaip jis žaidžia, o ne iš poros šūvių. Šiandien buvo žaista daug pas mane MM, bet kažkodėl ban’ų nėra nei TRUSTED VAC, nei OW VAC  tai nežinau spręskite patys, nes tikrai čia įvyko nesąmone…

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Pikciurna
    Participant

Na kol nepateiksi man kitų savo acc nežadu tau suteikti unban. Nori unban? Pirk tada arba pateik kitus ACC

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

MIKE TYSON
    Participant

Tame esmė, kad neturiu kitų account’ų kas tau yra? Kaip tau įrodyti, kad dabar čia yra mano MAIN accountas. Sakau buvau padaręs per trauka tarp žaidimų ir buvo vertingas STEAM parduotas. Tai kaip aš tau rasiu jei ID tai pakeistas?

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

MIKE TYSON
    Participant

https://steamcommunity.com/profiles/76561198037043932 vienas iš senesnių account’ų paskutini kart žaidžiau su juo 1.6  https://prnt.sc/plwpqj csgo irgi zaista buvo

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

spre
    Keymaster

Ar turi kokių nors įrodymų, kažkokį nors išrašą, kaip pirkimo/pardavimo sutartis, jei kažkur nagliau pardavinėjai? Kokį nors screenshotą, kad kažkam prasukai tą acc ir data matytųsi?

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

MIKE TYSON
    Participant

Neina ss kazko ikelt?

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

MIKE TYSON
    Participant
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

MIKE TYSON
    Participant
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

MIKE TYSON
    Participant

Ne viena acc esu iš mainęs, tai per visus acc sužaistus cs:go sudarytu 5k hours jei ne daugiau

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

MIKE TYSON
    Participant
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

MIKE TYSON
    Participant

Manau pakaks?

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Mindaugas
    Keymaster

Numesk linkus i tuos postus, o ne ss

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 26)
Tema „UNBAN MIKE TYSON“ uždara naujiems atsakymams.