Unban elgatoltu

Naujienos Forumai HLX.LT Ban’ai Unban elgatoltu

Rodoma 13 įrašų - nuo 1 iki 13 (viso: 13)
  • Autorius
    Įrašai
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

ElgatoLTU
    Participant

Sveiki

Koks jūsų nickas? – elgatoltu
    Kokiame serveryje gavote baną? – Public server 1
    Kokia buvo bano priežastis? – wh??
    Koks adminas jus užbanino? – Pikčiurna
    Kiek laiko gavote baną? – permanent
    Ką darėte prieš baną? – nusoviau kazkoki elitini zaideja ir jam pasivaideno kad esu wh… puse servo sake kad vaidenas kaip visada bet nemotais..
    Extra informacija (Gali būti ir demo) – F2p pamato ir jau cytas ? nesvarbu kad level 32 ir accountas brangus neatrodo kad tai diskriminacija ?:)

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Mindaugas
    Keymaster

Sveikas, kokiam map gavai ir panasiai kokiu laiku?

[edit]

Nusiimk private nuo acc

• Mindaugas redagavo šį atsakymą prieš 2 weeks 3 days.
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

ElgatoLTU
    Participant

De_inferno mapas.. nusiimt  private nuo steam acc ar kur ?:)

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

ElgatoLTU
    Participant

Padariau public profile, matysi info 🙂

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Mindaugas
    Keymaster

Apie koki mes 32 lvl snekam?

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Pikciurna
    Participant

Main acc numesk, sedi su 222 valandu o saudai kaip godas

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

ElgatoLTU
    Participant

Nu cs1.5 ir cs1.6 deja ne per steam zaizdavau… source isvis nelosiau skipinau.. na o sita tai tikrai nesaudau kaip godas gali nenusikalbeti 🙂 pries baninant manau pirma irodymus turet reik o ne apsiverkusio vaiko klausyt…  i verksni geriau atkreipk demesi… jis su awp per smoke kapoja 🙂

Helpful
    Up
    -1
    Down
    Not Helpful

Pikciurna
    Participant

Jeigu ponaiti nepastebėjai bet aš sėdejau spec ir stebėjau tave. jeigu manai, kad tie vaikai kurie verkė dėl tavo šaudymo ir aš tau ban daviau nežiūrėjus labai klysti. Esu girdėjusi ne pirmą kart kaip nuo 1.5 lošia ir paskui ateina CSGO lošia kaip pro tai nežinau aš turbūt iš marso. Nori unban? Pirma įsigyk prime kas tikrai daug nekainuoja nes visgi tavo acc vertingas su dachują free give away žaidimais ir nusipirk unban.

Nesiruošiu nei aš nei kiti admin klausyt tavo gražių pasakų.

Pagarbiai, Pikčiūrna

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

ElgatoLTU
    Participant

juokdare mergaite 🙂 tiekto…  vistiek cypsi isi paame f2p… o siaip PRIME skaitosi nuo level 21… esu 31 🙂

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

ElgatoLTU
    Participant

Beje sveikinu tu tikrai is marso 🙂 jai pasitikrintum mano amziu pati pastebetum.. kitas dalykas serveryje yra daug geresniu zaideju uz mane kurie nuolat tope as tik mid top… ir nenusoviau neivieno per siena nei per smoke su awp kaikas saudo…  be jokiu irodymu uzbaninai tik del to kad F2P ant niko…  jai jus taip visus f2p lietuvius baninat kurie tik biski geriau ziadzia nei visiski botai nu tai greit istustes jusu servas visai.. aisku gal kaikam konkurencija nepatinka kad nusauna ramdom is 5 raundu karta… susimastykit vaikai 🙂

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

spre
    Keymaster

Ok, tai apie kokį 32 leveliuką šnekam? Čia tikrai ne 32 lvl: https://steamcommunity.com/profiles/76561198035897839 .

Atsakant į klausimus dėl F2P žaidėjų, tai galiu užtikrinti, jog dauguma F2P žaidėjų žaidžia kaip žaidė..
    Atsižvelgiant į taisykles, kuriose parašyta, jog „F2P gali žaisti tik nauji žaidėjai. Visi kiti F2P žaidėjai turi pateikti savo main acc, jei tokius turi. (Jeigu įtariamas, kad žaidžia geriau nei pagal savo valandas) – Permanent ban, kol pateikiamas main acc ir įrodoma, jog tai jo main.“

Šio teiginio pasekoje galiu tvirtint, jog F2P žaidėjai gali būti tik nauji žaidėjai, kurie ką tik pradėjo žaisti šį žaidimą. Admin, kuri tave užbanino, buvo įsitikinus, jog nesi naujas žaidėjas ir žaidi žymiai geriau nei nauji žaidėjai su 200+ valandų 🙂 For example, cs 1.6 12 metų pražaidžiau, perėjus prie cs go, teko per naują mokytis žaisti. Manau, kad išekstrapoliuosi šiuos teiginius ir suprasi, ką turiu omeny.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

ElgatoLTU
    Participant

Atsakymai:

1. CS GO acc level 32. Prime statusas nuo LEVEL 21. (nezinau kodel rodo F2p pas jus.. ir kodel tureciau moket 14eur uz prime statusa kuri jau turiu uzsikeles lvl ?)
    2. Irodymai kad pagrindinis ir vienintelis acc.. pries 9metus pirkas TF2 ir TF2 stats matosi pasiekimai 2010metais..
    3. Pastebejimas.. BAN gavau per 30 sekundziu nuo GODinio zaidejo virksmo kad nusoviau, ne per siena ir kruvoje lakstancius apartuose… tai kaip panele Marsiete Pikciurna stebejo nezinau.. nes didziaja dali roundu budavau negyvas po pirmos kulkos is tu paciu GOD zaideju… PS verksnys nekarta per smoke su awp nusove mane ir kelis zaidejus… as to nesugebu 🙂
    4. Del valandu… vieniems priprast uztenka 200valandu.. kitiems ir 10 000 valandu nepades… Beto tikrai nezaidziu kaip godas jie gali vertint tik pagal savo leva zaidima:)
    5. Kam jums tas forumas jai jame klausimas kaip irodyti nekaltuma.. faktu Accounte daugiau nei pakanka..
    Helpful
    Up
    -1
    Down
    Not Helpful

spre
    Keymaster

Banas bus nuimtas. Tema rakinama.

Rodoma 13 įrašų - nuo 1 iki 13 (viso: 13)
Tema „Unban elgatoltu“ uždara naujiems atsakymams.