Unban Callous

Naujienos Forumai HLX.LT Ban’ai Unban Callous

Šioje temoje yra 3 atsakymai, 2 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  spre prieš 1 mėn. 1 sav..

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)
  • Autorius
    Įrašai
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Callous
    Participant

Koks jūsų nickas? – Callous
    Kokiame serveryje gavote baną? – Public
    Kokia buvo bano priežastis? – 1 Tapų per daug 🙂
    Koks adminas jus užbanino? – spre* (tsg paklausė aplinkinių nuomonės koks aš „Cheatas“ ir per daug neinspectines šovė baną :)“
    Kiek laiko gavote baną? – Permanent
    Ką darėte prieš baną? – Smaginaus de_dust2/cache/mirage tam pačiame serveryje 2h~ (niekam neužkliuvo prieš tai)
    Extra informacija (Gali būti ir demo) – Demo sakot turit 🙂

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

spre
    Keymaster

Buvai stebėtas ne serveryje, nes vos pašaudei, kol buvau. 13/14 K/D buvo. Išėjau – prasidėjo skill’ai. Banas buvo duotas dėl to, nes darei prefire tuose kampuose, kurių kitą round net nežiūrėjai. Kaip čiuvas su mažiau nei 500h, daug žinai.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Callous
    Participant

HellouĄ

Kai kažkas mane pavadina „Cheateriu“ tai man tik užsidegimas stipriau pavaryt 🙂 (Atvirkčiai cheateriai – pradėtu „slėpt“ savo magijas ar dairytis į random spotus).

Dėl prefire? Yra toks dalykas kaip ausinės ir awarness. De_dust2 mapas, jau visi atmintinai žino kur kas ir kaip, ko tikėtis, kur dairytis, kiek išlyst kad negaut per kepala ir pan, gal kai kuriais atvėjais pasisekė nuspėt kur gali priešas būt, bet čia normalu, common sense bruh. Obviously nesidairysiu visada į tapatį spota jeigu esu nukepęs kažka 3 kartą (rarely kuris gryžta i tapatį spotą kur nesiseka, ieško workaroundo!

Atėjai pažiūrėt kaip lošiu nuo vidurio ir davei bana bet sakai ir cituoju „nes darei prefire tuose kampuose, kurių kitą round net nežiūrėja“. – Tai tu specinai viską ar pusę? smells fishy 🙂 Nepamiršk mapo pabaiga jau buvo, ir tikrai galima jau buvo nuspėt kur didesnė priešo tikimybe ir kur atsargiau preaimint ir pan.

Lošiu su Kraken v2 Pro, tai awarness – decent. (net kažkas pagynė vietoj kai pradejo stumt kad WH ir sakė kad viskas girdėjos, nieko neįprasto)

Inspectiona prieš tai darė Elomas, sakė kad švarus aš tai tikriausiai publika ne ta buvo dabar.

Dar pridursiu, ne 500H lošiu Cs’ą, o nuo 2002 metų ir ne pirmas steam’o acc. Jeigu kas netikit, tai jūs gal ekstrasensai kažkokie? Per daug jum aplinkiniai gal melavo kad turit trust issue?

Ačiū už demėsį, gal biškį nemandagus aš, bet tikrai, visiškai random banas. Siūlau kitą kart labiau pachekint ir pasidomėt prieš baninant o ne klausyt random 14-16 mečių nuomonių.

PS tingėjau taisyt gramatiką, no time.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

spre
    Keymaster

Yo. Spectinau tave tiek serve, tiek ne serve, so todėl tau pasirodė kiek kitaip. Peržiūrėjęs demo tiek de_dust2, tiek cache mapus buvo fishy momentų, bet nebuvo taip, kad galėčiau tvirtint, kad kažką tikrai turi. Šiuo kartu baigsim.

Banas nuimtas.

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)
Tema „Unban Callous“ uždara naujiems atsakymams.