Unban Adas

Naujienos Forumai HLX.LT Ban’ai Unban Adas

Šioje temoje yra 5 atsakymai, 3 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  spre prieš 1 sav..

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)
  • Autorius
    Įrašai
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Splex
    Participant

Koks jūsų nickas? –Adas
    Kokiame serveryje gavote baną? – Public
    Kokia buvo bano priežastis? –Manau kad chytai
    Koks adminas jus užbanino? –Mr.m
    Kiek laiko gavote baną? –Visam
    Ką darėte prieš baną? –Zaidziau cesa
    Extra informacija (Gali būti ir demo) –Qsun pasake kad as chyteris delto kad pas mane didelis sensitivyti ir tas Mr.m patikejo ir uzbanino Nesuprantu kodel jis tiki tuo qsun kazkokiu melagiu proto piseju jis nemoka lost cia tarsi iaigu ji iveiki tas chyteris ir uzbanina Cia ji reik banint uz tokius dalykus
    Kurdami tema dėl unbano pavadinime irašykite kuriamse serveryje gavote bana – pvz. Unban Adas (Public).

•  spre modifikavo temą prieš 1 sav..
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Mr. M
    Keymaster

Tavęs buvo prašyta DEMO, sakiai pradėjai įrašinėt, pažaidei pora roundų ir staigiai dingai iš servo. Po kurio laiko vėl prisijungiai. Man reikia pilno DEMO nuo kada paprašiau tavęs įrašinėti, o ne nuo tada kada reconnect padarei.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Splex
    Participant

gal kazka sumaisiai as vel galiu ijungti ta tavo demo nes as nechytinu nezinau kodel tu tiki qsun jis gi buvo nuscamines skinu nepamenu seno nick

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Mr. M
    Keymaster

Nieko aš nemaišau, tavęs praprašiau record demo į console, pasakiai kad parašei. Kaip minėjau, pažaidei porą round ir išėjai. Grįžai po 4-6 round vėl, ir tada gavai baną. Man dabar tavo tas demo įrašymo įjungimas nieko nebereiškia, aš prašiau tavęs tuomet, sakiai kad pradėjai įrašinėt. Dėl qsun ir t.t. scaminimas ir visa kita. Kalba dabar eina apie tavę, ne apie kitus žaidėjus.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Splex
    Participant

Ka? tu meluoji as parasiau record demo ir niekur isejas nebuvau cia jau tavo sukurtas atmazas as nesuprantu cia net zaist negalima as zaidziu sau pasaunu kazka ir pist sako as chyteris tai ka siulot daryt nesaudyt isvis dabar suprantu chyterius nebaninat o ne chyterius baninat nu ir jau man pxj kad negausiu unbano cia jau matosi kad cia sudserveris sako isejau ane 4-6round niekur isejas nebuvau tas qsun tikriausiai tavo geriausias draugas ir susitaret jus cia nei jis nepasaidzia nei tu valkata replay gaila nera ir pamatytum ta savo record demo kazkoki suknista ir sedek tam savo hlx ir mokinkis zaisti BOTE TU

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

spre
    Keymaster

1. Iš to galima spręst, kad tu vistiek demo taip ir nenusiuntei.
    2. Jokių draugų čia nėra. Tavęs paprašė, tu turėjai vykdyt. Nevykdymas=ban.
    3. Įžeidinėt projekto savininką nėra nei protinga, nei mandagu, todėl jau vienintelė išeitis tau toliau žaisti serveryje – pirkti unban.
    4. Tau viskas yra paaiškinta: kaip, kas ir už ką.
    5. Tema rakinama.

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)
Tema „Unban Adas“ uždara naujiems atsakymams.