Unban ✪ noah

Naujienos Forumai HLX.LT Ban’ai Unban ✪ noah

Rodomi 7 įrašai - nuo 16 iki 22 (viso: 22)
  • Autorius
    Įrašai
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Nojus
    Participant

Aš jums neprieštarauju, nemeluoju ir sakau, jog esu žaidęs apie 2000-3000 valandų per visas turėtas paskyras. NUORODŲ Į PASKYRAS NETURIU. MIELAI JUMS JAS ATSIŲSČIAU, JEI ŽINOČIAU KOKIOS JOS DABAR YRA. JAS ŽMONĖS PASIKEITĖ Į SAVO ir aš jums niekaip neįrodysiu kad jos buvo mano (patys apie tai pagalvokit). Netikit – rakinkit temą. Užbaninot be priežasties, kaip užsikirtusios plokštelės kartojat tą patį ir neskaitot ką rašau.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Nojus
    Participant

P.S. perskaitęs taisykles pastebėjau, jog jūs patys nusižengiate 7-tai taisyklei (Draudžiama kūrti savas taisykles).

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Ryhardio
    Keymaster

Nojau, mes tavęs prašėmė „Main Acc“ kodėl? Todėl, kad tavo šio „Acc“ žaidimo valandos neatitinka tavo žaidimo. Mes nesakome, kad tu sukčiauji žaidime, naudoji pagalbines programas. Mes prašome tavo kito/ų „Acc“, kad matytume, kiek bendrai sudėjus tu esi pražaides valandų, ar neturi Vac’u. Todėl prašau įsiskaityk, ką mes rašome, ir ko mes reikalaujame. Suprantu, jog tau gali būti problematiška, surasti savo seną/us „Accountus“. Bet mes saugome savo bendruomenės žaidėjus, todėl mes būsime negailestingi, ir dieve apsaugok mus, jeigu mes klystame, bet suprask, ko mes prašome.
    Kai pateiksi savo tikrąjį/tikruosius „Account’ą/us“, tada mes galėsime tęsti šią temą. Betkokiu atveju, neįsižeisk, ir nesupyk, kad mes neatbaninsime. Mes suprantame, kad tu galimai esi geras žaidėjas, geresnis už daugumą mūsų, bet mums reikia įrodytu.

Ačiū už supratingumą, linkiu sėkmės ieškant savo senojo/ųjų „Accounto/ų“.

• Ryhardio redagavo šį atsakymą prieš 4 months 4 weeks.
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Nojus
    Participant

Radau tik du profilius:

https://steamcommunity.com/id/KuraiTheKarolis/

https://steamcommunity.com/profiles/76561198199931375

Antrosios paskyros dabartiniui savininkui buvo parašyta, jog atprivatintų valandas, todėl turėtumėt jas dienos bėgyje pamatyt.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Mindaugas
    Keymaster

Jei antrasis per pora dienu parodys valandas – unban

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Nojus
    Participant

Valandos atprivatintos, laukiu unbano.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Mindaugas
    Keymaster

Unbanned

Rodomi 7 įrašai - nuo 16 iki 22 (viso: 22)
Tema „Unban ✪ noah“ uždara naujiems atsakymams.