Povilo nusikaltimas

Naujienos Forumai HLX.LT Nusiskundimai Povilo nusikaltimas

Šioje temoje yra 7 atsakymai, 4 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  spre prieš 2 sav. 2 d..

Rodomi 8 įrašai - nuo 1 iki 8 (viso: 8)
  • Autorius
    Įrašai
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

FL4ME
    Participant

Povilas užmutino mane, pasakius, kad nėra 15. Jau įrodžiau tai ir Kazbai ir Geer, vistiek mutina..
    60 min aš palaukt galiu, bet tokio daugiau nuo jo nematyčiau. Servere adminai jaučiasi kaip kiečiausi pasaulyje, tegul truputi galvoja ką daro ir ką sako.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

spre
    Keymaster

Moderatoriais mes pasikliaujame ir pasitikime jų daromais veiksmais serveryje. Jei admin/moderatoriaus buvai įspėtas, jog tau draudžiama kalbėti, turėjai vykdyti tai, kaip tai įpareigoja serverio taisyklės. Šiuo metu išrinkti moderatoriai 150% neiškelia savęs aukščiau nei privilegijos jiems tai suteikia, todėl moderatoriaus veiksmai šioje vietoje, įvertinus situaciją buvo neginčytini.

„bet tokio daugiau nuo jo nematyčiau“

Ir patikinu, jog ateityje MATYSI DAR DAUGIAU tokių veiksmų, todėl nesijausk viršesnis už moderatorių ar adminą serveryje. Mes gerbiame žaidėjus, bet jie negali nurodinėt, kaip mes turime elgtis tokiose situacijose.

•  spre redagavo šį atsakymą prieš 2 sav. 2 d..
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Kazba
    Participant

Serveryje visiems leidziama bendrauti jeigu yra bendraujama kulturingai proto ribose, tavo balso tembras nepatinka daugumai zaideju, nes jis vis dar yra cypentis, todel taves dazniausiai prasoma patyleti, bet tu i tai nereguoji ir pradedi atsikalbineti todel gauni mute. Jei tiesiog sakytum info, manau prie taves isvis niekas neprisipistu. Ir taip serveryje moderatoriai daro tinkama darba.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

FL4ME
    Participant

Jokios prasmės jūsų žodžiose… Už ką mane mutina kiekvieną kartą kai až kažką pasakau? Netgi kai info pasakau, gaunu mutą. Man tai svarbiau. Man yra 15 metų, aš įrodžiau tai ir dar karta galiu įrodyti. Kodėl aš vistiek negaliu kalbėti?

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

spre
    Keymaster

Tuomet klausimas kyla: „Kaip tu įrodei, kad tau 15 metų?“

Moderatorius, kaip ir kiti žaidėjai netiki tuo. Jie girdi tik cypiantį vaiką, kuris savo balsu trukdo jiems žaisti. Manau viskas tuo ir pasakyta. Jei tavo balsas dar nepribrendęs, vadinasi tu meluoji ne tik mums, bet ir sau. Sorry not sorry, nu bet suprask paprastus dalykus. Žaidėjai nenori girdėti tavęs, todėl mažiau spaudinėk K raidę arba išvis – unbind K.

•  spre redagavo šį atsakymą prieš 2 sav. 2 d..
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Saiko
    Keymaster

Kad yra 15 metu nereiškia kad balsas mutaves, greičiausiai bus cypiantis balsas dėl ko erzina kitus žaidėjus

Helpful
    Up
    -3
    Down
    Not Helpful

FL4ME
    Participant

Taisyklėse parašyta : mic nuo 15
    Man yra 15?
    Yra
    Kalbėt vstk negaliu :DD
    Daugiau čiulpkit pimpalus žmonės, kurie perka bet ką serveryje))

•  FL4ME redagavo šį atsakymą prieš 2 sav. 2 d..
    Helpful
    Up
    2
    Down
    Not Helpful

spre
    Keymaster

Tuo viskas ir pasakyta. Viso gero, ponas.

Rodomi 8 įrašai - nuo 1 iki 8 (viso: 8)
Tema „Povilo nusikaltimas“ uždara naujiems atsakymams.