Free ban?

Naujienos Forumai HLX.LT Ban’ai Free ban?

Šioje temoje yra 6 atsakymai, 3 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Mindaugas prieš 7 mėn. 2 sav..

Rodomi 7 įrašai - nuo 1 iki 7 (viso: 7)
  • Autorius
    Įrašai
    Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

f0rsec-NNN
    Participant

Koks jūsų nickas? – f0rsecas.NNN
    Kokiame serveryje gavote baną? – Public
    Kokia buvo bano priežastis? – WallHack
    Koks adminas jus užbanino? – Mr.M
    Kiek laiko gavote baną? – Perma
    Ką darėte prieš baną? – Na, lyg ir žaidžiau.
    Extra informacija (Gali būti ir demo) – Ir pats norėčiau pamatyti demo, kuriame mane įtarė haip wallhack’ą, nes na, gal reikėjo prieš tai screenshare ar kažkokių įrodymų prašyt, nes visaip galiu įrodyti kad nieko neturiu:} Ačiū.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

boneris
    Participant

demo serverei neisauguojami. Bet tu kaip zmogus kuris is undergroundo preaiminai i galva ir fake flashini su deaglu ir instant one tapa pataikai biski keista. plius dar tapati raunda apartementuose shoulder peakinai zmogu kurio net tenais nebuvo ir isvovei 1 kulka teisei i galva pamateik kad zmogaus nebuvo ir nebesaudei. dar priestai kelis raundus matciau kaip tu per sienas zmonems i galva nusitaikai. pateik savo irodymus kad nekaltas jeigu jau taip yra

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

f0rsec-NNN
    Participant

Well, mačiau tą roundą kaip žmogus į tunelį ilindo, ir dar girdėjau kaip scopino, tai savaime aišku kad fake darysiu, pateikčiau, bet nežinau kaip, demo neįsisaugoja pas jus, filmuot nefilmuoju aš, net neįsivaizduoju kaip pateikti įrodymus.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

f0rsec-NNN
    Participant

O tokie visi peek’ai kai žmpogaus nėra, mano sritis, turiu omeny, visi prefirinam, aš checkinu kiekvieną spotą, bandysiu prefirint tik išlindęs ir drožt visada, kol neisitikinsiu kad ten žmogaus nėra, tai nematau čia jokių argumentų šiuo metu pagrįsti šiam banui.

Helpful
    Up
    -1
    Down
    Not Helpful

boneris
    Participant

tai kaip tu sugebi zmogui per siena i galva nusitaykit tada deagle istraukt ismest ji vel nusitaikit ir islindes saut hs? + dar pats sakai “ nes visaip galiu įrodyti kad nieko neturiu:} “ tai rodyk/sakyk savo irodymus. nes negali buti kad tu per random sienas zmogui i galva nusitaikai is oro ir as nekalbu apie 1 arba 2 kartus taip ivyko tikrai gan dauk kartu.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

f0rsec-NNN
    Participant

1. Pateik įrodymus kad aš kiaurai sienas šaudžiau ir nesveikus wallbang’us padarydavau, nes pats tokiais vėjais netikiu.
    2. Tai aš tau ir sakau, kad niekaip nei jūs neįrodot, nei aš, nes aš nei filmuoju savo gameplay, nei aš demo darau masofkėj.
    3. Tokie banai visiškai be argumentų juokingi man, nei jūs parodot kažką, kur ką per sieną vedžiojau, nei ką, tai nemanau kad jūs čia teisūs šitam atvejį.

Helpful
    Up
    -1
    Down
    Not Helpful

Mindaugas
    Keymaster

Unbanned

Rodomi 7 įrašai - nuo 1 iki 7 (viso: 7)
Tema „Free ban?“ uždara naujiems atsakymams.