Free ban?

Naujienos Forumai HLX.LT Ban’ai Free ban?

Šioje temoje yra 6 atsakymai, 3 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Mindaugas prieš 7 mėn. 2 sav..

Rodomi 7 įrašai - nuo 1 iki 7 (viso: 7)
 • Autorius
  Įrašai
 • #13489
  Helpful
  Up
  0
  Down
  Not Helpful

  f0rsec-NNN
  Participant

  Koks jūsų nickas? – f0rsecas.NNN
  Kokiame serveryje gavote baną? – Public
  Kokia buvo bano priežastis? – WallHack
  Koks adminas jus užbanino? – Mr.M
  Kiek laiko gavote baną? – Perma
  Ką darėte prieš baną? – Na, lyg ir žaidžiau.
  Extra informacija (Gali būti ir demo) – Ir pats norėčiau pamatyti demo, kuriame mane įtarė haip wallhack’ą, nes na, gal reikėjo prieš tai screenshare ar kažkokių įrodymų prašyt, nes visaip galiu įrodyti kad nieko neturiu:} Ačiū.

  #13490
  Helpful
  Up
  0
  Down
  Not Helpful

  boneris
  Participant

  demo serverei neisauguojami. Bet tu kaip zmogus kuris is undergroundo preaiminai i galva ir fake flashini su deaglu ir instant one tapa pataikai biski keista. plius dar tapati raunda apartementuose shoulder peakinai zmogu kurio net tenais nebuvo ir isvovei 1 kulka teisei i galva pamateik kad zmogaus nebuvo ir nebesaudei. dar priestai kelis raundus matciau kaip tu per sienas zmonems i galva nusitaikai. pateik savo irodymus kad nekaltas jeigu jau taip yra

  #13491
  Helpful
  Up
  0
  Down
  Not Helpful

  f0rsec-NNN
  Participant

  Well, mačiau tą roundą kaip žmogus į tunelį ilindo, ir dar girdėjau kaip scopino, tai savaime aišku kad fake darysiu, pateikčiau, bet nežinau kaip, demo neįsisaugoja pas jus, filmuot nefilmuoju aš, net neįsivaizduoju kaip pateikti įrodymus.

  #13492
  Helpful
  Up
  0
  Down
  Not Helpful

  f0rsec-NNN
  Participant

  O tokie visi peek’ai kai žmpogaus nėra, mano sritis, turiu omeny, visi prefirinam, aš checkinu kiekvieną spotą, bandysiu prefirint tik išlindęs ir drožt visada, kol neisitikinsiu kad ten žmogaus nėra, tai nematau čia jokių argumentų šiuo metu pagrįsti šiam banui.

  #13493
  Helpful
  Up
  -1
  Down
  Not Helpful

  boneris
  Participant

  tai kaip tu sugebi zmogui per siena i galva nusitaykit tada deagle istraukt ismest ji vel nusitaikit ir islindes saut hs? + dar pats sakai “ nes visaip galiu įrodyti kad nieko neturiu:} “ tai rodyk/sakyk savo irodymus. nes negali buti kad tu per random sienas zmogui i galva nusitaikai is oro ir as nekalbu apie 1 arba 2 kartus taip ivyko tikrai gan dauk kartu.

  #13494
  Helpful
  Up
  0
  Down
  Not Helpful

  f0rsec-NNN
  Participant

  1. Pateik įrodymus kad aš kiaurai sienas šaudžiau ir nesveikus wallbang’us padarydavau, nes pats tokiais vėjais netikiu.
  2. Tai aš tau ir sakau, kad niekaip nei jūs neįrodot, nei aš, nes aš nei filmuoju savo gameplay, nei aš demo darau masofkėj.
  3. Tokie banai visiškai be argumentų juokingi man, nei jūs parodot kažką, kur ką per sieną vedžiojau, nei ką, tai nemanau kad jūs čia teisūs šitam atvejį.

  #13495
  Helpful
  Up
  -1
  Down
  Not Helpful

  Mindaugas
  Keymaster

  Unbanned

Rodomi 7 įrašai - nuo 1 iki 7 (viso: 7)
Tema „Free ban?“ uždara naujiems atsakymams.