Ban uz pasiuntima mr.m

Naujienos Forumai HLX.LT Ban’ai Ban uz pasiuntima mr.m

Rodomi 9 įrašai - nuo 1 iki 9 (viso: 9)
  • Autorius
    Įrašai
    Helpful
    Up
    -1
    Down
    Not Helpful

Avivex BitSkins-com
    Participant

Koks jūsų nickas? – Avivex/Random
    Kokiame serveryje gavote baną? – Lithuanian Public server
    Kokia buvo bano priežastis? – Administracijos pasiuntimas
    Koks adminas jus užbanino? – Mr.m
    Kiek laiko gavote baną? – Perm
    Ką darėte prieš baną? – Zaidziau, 4fun parasiau ‘Minde eik n*j’

Kaip skaiciau taisyklese uz izeidima adm. duoda gag/ban 1d o ne perm.

Helpful
    Up
    -1
    Down
    Not Helpful

Avivex BitSkins-com
    Participant

2. Draudžiama piktnaudžiaujant įžeidinėti žaidėjus, bei administraciją. – Mute/Gag 1d., pasikartotinai galima ir iki Perm. 

Tai buvo pirmas kartas

Helpful
    Up
    1
    Down
    Not Helpful

Saergas
    Participant

Sveikas

Banas, kurį šiuo metu turi, yra už mix leavinima, ne už įžeidinėjimus. Pasibaigs 11-03-2019 20:31 🙂

O šiaip dėl įžeidinėjimo, tai jau turi 2 banus prieš tai už įžeidinėjimus, taip kad atsirinkinėk žodžius.

Helpful
    Up
    1
    Down
    Not Helpful

Mindaugas
    Keymaster

Nesvarbu kad nė vienas jo punktas neatitinka realybės, svarbu sakyt kad Mindė chujovas 😀

Banas pratęstas 1 mėn laiko.

Prieš pudrindami smegenis (ne vienas čia toks), sugalvokit bent jau arčiau realybės atitinkačias priežastis 😉

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Avivex BitSkins-com
    Participant

Buvau pries menesi pasiuntes tave, nezinau kad unban gavau. Del to ir parasiau

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Avivex BitSkins-com
    Participant

check ban istorija nick: random

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Avivex BitSkins-com
    Participant

btw ne rasiau kad esi hujovas adminas…

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Avivex BitSkins-com
    Participant

vietoj to, kad palikt unbaninta duodi dar bana menesiui del to kad ivyko nesusipratymas

Helpful
    Up
    1
    Down
    Not Helpful

Mindaugas
    Keymaster

NES:

1. Rasei kad daviau perm bana uz tai kad mane pasiuntei, dedi man taisykles kiek uz tai banas duodamas

2. Uz tai kad mane pasiuntei, gavai 1 val bana.

3. Tavo netgi unban prasymas neatitinka visiskos tikroves. Perm niekada neesi gaves, gavai bana uz savo chamiska elgesi palikdamas komanda zaist 4 vs 5.

Mane asmeniskai jau pradeda biesinti tokie kaip jus. Kokie jus geruciai, nieko nedarot, o adminai banus is lempos dalina. Ateina i serva adminas, pasirenka atsitiktini zaideja ir deda bana! Kaip cia viskas yra blogai… Tokiu kaip tu pilna. Tik as vieno nesuprantu, ko jus siekiat, jums gal uz tokiu veju rasyma kazkad moka? Pastoviai girdziu/matau kaip jus nieko nedarot tik banus gaunat is oro, o kai paziuri chat loga/demo. Pasirodo ne tokie ir geruciai jau esat. Kad ant manes stumia, asmeniskai man giliai dzin. Leidziu vaikams savo emocijas isreikst, gal geriau pasijus. BET, kai tokie nekalti pradeda vaziuoti ant mano komandos, taip, mano! As, kaip savininkas pasirenku savo nuoziura kas nori buti hlx adminu. Ir jei matau kad stumiama ant savu… Tokiu atveju man taisykles maziausiai idomios. Neseniai vienas prasileido perm bana vien uz tai kad per daug sau leido izeidinedamas admin, nors admin dejo trumpam laikui, as pakeiciau i perm. Tavo atveju, menesis laiko nemanau kad didele bausme.

Deal with it, viskam yra ribos. O jei kada ir gryzi pas mus, turek truputi pagarbos sau ir kitu zaideju atzvilgiu….

Rodomi 9 įrašai - nuo 1 iki 9 (viso: 9)
Tema „Ban uz pasiuntima mr.m“ uždara naujiems atsakymams.