ban uz nieka

Naujienos Forumai HLX.LT Ban’ai ban uz nieka

Šioje temoje yra 5 atsakymai, 4 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Saiko prieš 7 mėn..

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)
  • Autorius
    Įrašai
    Helpful
    Up
    -2
    Down
    Not Helpful

samurai
    Participant

Butu labai faina jei nieks negautu ban uz nieka nes sau gerai saudau 20-0 ir ziuriu staiga gaunu ban nuo lux uz kazkoki multihack kai as net neturiu ant pc cheatu. Jei jau banint tai tegu spec ta zmogu ir ziuri atidziai pries baninant ir rasant kad jis cheat 🙂

Helpful
    Up
    4
    Down
    Not Helpful

luxe
    Participant

Labas!

Ban už „nieką“ niekas neduoda. Jei gavai reiškia buvai pagautas.

Gali man ar kažkam kitam aiškinti koks tu iš tiesų geras esi, ar kad tavo rankas „aukštas“ ir tu čia viską normaliai legaliai, pataikei, bet žmogau aš tave spectinau ne viena. Tu dar būdamas už dėžės jau matei kur yra enemy, nes tavo taikinukas jau būdavo ant jo/jo pusėje. Tai gali nepasakoti, kad čia intuicija kažkokia ar tiesiog esi lucky.
    Nesąžiningo žaidimo serveryje kitų žaidėjų atžvilgiu netoleruojame ir visa hlx administracija linkime žaisti „švariai“ bei negadinti žaidimo kitiems!

Geros dienos! :3

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

samurai
    Participant

jo zinoam zuiurejau i ta puse nes visi kilai kuriuos dariau buvo desineje puseje ta irgi kaip admin turetum pastebeti. Tai kad as geras tai nereiskia kad cheatinu i mean cmon. Kaireje spawn spotas, per viduri ir desineje. Visi kartai buvo desineje vietoje tai pats pagalvok kur ziuretum kai vis desineje buna.

Helpful
    Up
    2
    Down
    Not Helpful

Mindaugas
    Keymaster

@samurai , atvirai sakau, lošdamas 20:0 serve kai jame žaidžia taip pat aukšto lygio žaidėjai, tai tiesiog neįmanoma, nebent esi Top1 bent jau Lietuvoje ir mes to nežinom. Aš nenoriu garbint ar dar kažkaip pas mus žaidžiančių žaidėjų, bet tikrai ateina galvas panešiot tokie prieš kuriuos mes niekad nelaimėtumėme, tiesiog taip yra. Jie geresni, BET kai tie patys žaidėjai jau rašo patys ir kviečia admin ateiti, tai mažų mažiausiai keista. Tavę stebėjo lux’e ir nė vienas admin iš lempos nieko nebanina, tikrai stebi nemažą laiko tarpą. Kitas dalykas, kad jei žmogus įtartinas, bet tiksliai nežino naudoja kažką ar ne, tai pasikviečia ir kitą admin dar.

tikrai netikiu kad gavai ban už nieką, nes esi super/duper/uber žaidėjas, kad ir kaip tau gerai sektūsi, bet prieš kai kurios žaidėjus, sakykim atvirai, tu, aš, ar dar kažkas tiesiog nepažaistume ir net nemokėtumėm.

Banas tikrai nebus nuimtas, nes mano manymu jis uždėtas teisingai, o pasikartojimui pasakysiu: Aš adminais visais pasitikiu ir tikiu tai ką jie daro. Jei uždėjo ban, vadinas buvo dėl ko.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

luxe
    Participant

@samurai

Labas dar kartą!
    Visu pirma tai su manim kai kalbi tai kalbėk kaip su moterimi, o ne kaip su vyru.
    Antra. Vaikine, po ban’o gavimo tokias pačias pasakas seka visi. „aš nieko nenaudoju, aš čia lucky, čia skillas, aš global, aš supreme, faceit lvl 10“ ir pan., čia niekuo nestebini jau gindamas save, bet faktai kalba patys už save.
    Ir tikrai free ban’ų nedalinu nei aš, nei kiti hlx adminai. Mums yra brangūs visi žaidėjai ir kiekvienas atskirai, džiaugiames turėdami masiškus žaidėjų skaičius ir va tokie gudrūs panaudoti kažkokias papildomas programas norėdami ar kažką kitiems įrodyti ar tiesiog iš smagumo „kankinti“ kitus serveryje savo „skill’u“ iš tiesų liūdina, nes prarandame žmogų.
    Visa hlx komanda apgailestauja, bet ban’as yra permanent ir nuimtas nebus.

Tema uždaroma.

Helpful
    Up
    0
    Down
    Not Helpful

Saiko
    Keymaster

Šiuo atveju vienintelis tavo unban kelias pirkti Unban
    Tema rakinama.

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)
Tema „ban uz nieka“ uždara naujiems atsakymams.