• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Kajus GrudikisCiulpkit **** ***eliai
#1
0
calladmin dariau nes jibani vaikiai klykavo o jeigu jus taip baninsit kiekviena zmogu del tokio sudo tai is jusu servo liks sudu kruva ??? yra begale kitu serveriu kuriose galiu zaisti ir puikiai sueinu su visais? nesvarvu perma bana ipisit ar 3 valandu siame serveryje as nebezaisiu aisku as vienas nesu jum praradimas bet jeigu taip toliau visus baninsit del tokiu dalyku tai pamatysite kad neliks normaliu zaideju nei komandos galiu garantuoti sekmes gyvenime ir atlipkite nuo ekranu bent dienai ir atsigaukit invalidai?
#2
0
Netrinu tavo šios bereikšmės temos, kad skaitytum atsakymą, ir ateityje, jeigu pamatytum savo temą, kad pats pagalvotum, kaip atrodai šiai dienai Smile
O realybė yra tokia "kad neliks normaliu zaideju " tiksliau, nebeliks kaip pats sakai "atsigaukit invalidai?" Būtent tokie žaidėjai mūsų bendruomenėje yra nereikalingi, ir aš kaip ir vakar sakiau, kad baną tau reiktu prailginti iki pusmečio, bet dabar svarstau apie 2metų baną. Taip, mūsų serveris nėra vienintelis, bet tai yra mūsų serveris su žaidėjais, kurie renkasi pas mus. "atlipkite nuo ekranu bent dienai" čia reiktu tau pas psichiatra užsirašyti, kadangi turi priklausomybę jau nuo šio žaidimo, ir viską ką tu rašai, tai yra pykčio priepuoliai, bet ne man tave diagnozuoti, užsirašyk, arba padaryk pertraukėlę šiam žaidimui Wink O dabar, temą rakinama, ir prašau, nebekurk panašių temų. Gerbk pats save.
Senas vilkas mėgstantis kurti žemėlapius Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Powered by MyBB, © 2002-2018 MyBB Group. Theme designed by Rōshi © 2015-2018.