• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: NEXUSEsu kaltinamas dėl įsivaizduojamų WH sukčiavimo
#11
0
(2018-04-02, 18:13)NEXUS Wrote: Kaip ir sakiau, aš AK IR SG pakankamai gerai išmanau. Tą turėjau omeny ir šaudant ir su, ir be scope'o . Man SG yra kaip AK, tik dar geresnis, nes į tolį šaudo dar geriau. O scope yra kaip koks bonusas žiūrėti kokius nors kampus arba žiūrėti į labai tolimus atstumus. Pre-aiminimas priklauso nuo žemėlapio. Žaidžiant mažuose žemelapiuose po truputi pastebi, kad žmones labai dažnai išlenda iš vienos ir tos pačios pusės arba bėga į map'o vidury, todėl visada patikrini būtent tą pusę. Žingsniai irgi turi didelį skirtumą mažuose žemėlapiuose.

Dėl tokio styliaus administravimo sakyčiau būtų per daug griežtas ir per daug subjektyvus. Kiekvienas žmogaus nuomone - kalto ar ne - turi būti išklausyta, o ne iškart kaltinti jį, trinti post'us dėl to, kad nepatiko žaidėjas. O kas jeigu jisai iš tikro nekaltas? Kas, jeigu jisai tiesiog buvo labai lucky? Gal jeigu jisai būtų toliau lošęs, jam būtų mažiau ir mažiau sekes? Gal pabaigoje pats jisai būtų kaltinęs žmones sukčiavimu?

Tu didžiausias muilo operos veikėjas CS:GO istorijoje tikriausiai, tu taip apie save gerai galvoji, esu matęs kur kas geresnių žaidėjų negu tu (beje taip ir nieko neparodei apart, kad softą turi), o kalbant apie čytinimą, tai ir kalbos negali būti, kad bent slepiančių matęs. Bet tu? Eilinis klounas kuris kažką bando įrodyti, kad mes visi esame neteisūs, o kad mes buvome teisūs demo įrašai, tai parodė, linkiu tau sekmingai pasigauti VAC'a matchmaking'e nebent tu bijai patogglinti tuose matchmaking'uose.

Užrankikite šitą bylą, nes šitas jo sapaliojimas tikriausiai taikiai nesibaiks.
#12
0
Man nereikia jokių pagalbinių sukčiavimo programų ir taip toliau, kad pašaudyt gerai. Aš taip pat nesakau, kad esu pats geriausias žaidėjas. Pačiam jūsų serve yra tikrai žaidėju, kurie daug kartu mane nušaudavo be jokių problemų. Taip, per demo net ir pačiam keistokai atrodau (galimai dar, kad per demo vaizdas šiektiek kitaip atrodo), tačiau kulkos tikrai nera lazerinės, per sienas tikrai nematau, nes dažnai pažiuriu aplink save, ar priešas neapeina iš kitos pusės.

Tame ir problema, kad aš nesu kaltas, o visi mane kaltina. Spėju jeigu būčiau kitoks žmogus, aš tiesiog nekreipčiau demėsio į šį Ban'ą, pasakyčiau visiems, kad esu toks geras, kad net servuose mane pradeda baninti, tačiau mane labai pykdo, kažkiek nervuoja, kai aš, būdamas nekaltas, daug kas kaltina mane visais įmanomais būdais, įžeidžia ir panašiai. Aš noriu įrodyti tai, kad aš tikrai nesu kaltas.

Matchmaking'uose aš ilgai laiką lošiu ir dar jokio VAC ban'o nesu gavęs, per Faceit įsirašęs anti-cheat'ą irgi ne ką blogiau pasirodau.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Powered by MyBB, © 2002-2018 MyBB Group. Theme designed by Rōshi © 2015-2018.